Overslaan en naar de inhoud gaan

Trending deze week: TikTok biedt verkoopgemak met logistiek programma

We wisten al dat er een TikTok-shop zou komen, nu is er Fulfilled by TikTok.
Fulfilled by TikTok Shop
Fulfilled by TikTok Shop

Let’s go shopping

Fulfilled by TikTok, kortweg FBT,  is een nieuw logistiek programma dat het makkelijker maakt voor verkopers om hun producten via de TikTok-shop te verkopen. Dit logistieke programma is alleen nog beschikbaar in het Verenigd Koninkrijk, maar zal snel overwaaien naar andere landen.

related partner content for mobile comes here

Via FBT worden pakketjes opgeslagen, opgehaald, verpakt en vervolgens verzonden naar de consument die via TikTok iets heeft gekocht. Het is een snelle en betaalbare mogelijkheid voor verkopers om dit via de TikTok Shop te doen. Dit zorgt ervoor dat het bedrijf zich bezig kan houden met marketing, content en productontwikkeling.

Meer content

Wij verwachten dat meer verkopers het logistieke programma van TikTok zullen gaan gebruiken. TikTok heeft namelijk al meer dan 1,5 miljard gebruikers over de hele wereld. Wij zijn benieuwd naar hoe bedrijven en merken hier op ingaan spelen. Dankzij deze tool zal er ongetwijfeld meer content gemaakt worden gericht op verkoop.


 

Creative Social Agency Dorst & Lesser spot wekelijks de laatste trends op social, zodat je weet wat er speelt.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in