Overslaan en naar de inhoud gaan

Novamedia koopt Nieuw Amsterdam

Derk Sauer verkoopt zijn belang van 50% in boekenuitgever Nieuw Amsterdam aan Novamedia.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Sauer had met Sauer Nederland Holding BV een belang van 50 procent, Cella Media BV had de andere helft. Cella Media is een bedrijf van de oprichters van Novamedia, Boudewijn Poelmann en Annemiek Hoogenboom. 

Marketing- en mediabedrijf Novamedia nam eerder al ECI over en is onder meer ook eigenaar van de Postcodeloterij. Nieuw Amsterdam blijft als zelfstandige uitgeverij bestaan. In de combinatie Nieuw Amsterdam/Wereldbibliotheek en ECI, ziet Novamedia een krachtenbundeling: een uitgeverij, een webwinkel en een boekenclub komen samen met de kennis van Novamedia over klantbenadering en databases.

Boudewijn Poelmann, directeur Novamedia: &;We ondernemen activiteiten op het uitgeefvlak om door lezen bij te dragen aan goed geïnformeerde burgers. Kennis en informatie, het lezen van boeken, inspireert en draagt bij aan de ontwikkeling van mensen. Deze nieuwe samenwerking zorgt voor een versterking met een enorm potentieel.&;

Sauer blijft aan als lid van de raad van commissarisen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in