Overslaan en naar de inhoud gaan

NS en Randstad winnaars bij OS

De Nederlandse Spoorwegen en Randstad zijn de winnaars geworden als sponsors van de Olympische Spelen in Turijn.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dat blijkt uit een onderzoek van Sport+Markt, op basis van het sportpanel van Direct Research. Met een spontane naamsbekendheid van 12 procent voeren de NS en Randstad de lijst aan van bedrijven, gevolgd door Heineken en Asics met ieder 7 procent.
Volgens het bureau heeft de ‘activatie van NS en Randstad goed gewerkt’. Het Holland Heineken House heeft een prominente plaats ingenomen tijdens de Winterspelen. Heineken wordt door 35 procent van de ondervraagden
genoemd als ‘partner in sport’ van het NOC*NSF performance 2008 programma.
De echte partners van de sportkoepel scoren beduidend slechter met
uitzondering van wederom de NS en Randstad. Ernst & Young, Unilever en DSM staan op de repectievelijke de achtste, negende en dertiende plaats.

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in