Overslaan en naar de inhoud gaan

Annette Huismans naar Ngage Media

Ook heeft Ngage een nieuwe multimedia designer aangesteld, Linda Janssen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Ngage Media breidt de organisatie vanaf 15 januari uit met de aanstelling van Annette Huismans en Linda Janssen.

related partner content for mobile comes here


Annette Huismans

Annette Huismans krijgt bij Ngage de rol van key accountmanager. In deze functie is zij verantwoordelijk voor het verder uitbouwen van mediaexploitatie op het Digital Out of Home portfolio met name onder de nationale adverteerders.  Annette Huismans heeft mediaervaring opgedaan bij onder andere CBS Outdoor, MMD Media en Triple Media. De functie van Key accountmanager is een uitbreiding binnen de bestaande salesorganisatie.


Linda Janssen

Ngage Media heeft zijn marketingteam verder uitgebreid met de komst van Linda Janssen. Janssen is afgestudeerd in multimedia design en communicatie aan de Hogeschool van Den Bosch en heeft stage gelopen bij het Medialab Amsterdam. Zij vervult de functie van Multimedia Designer en zal in die rol nauw samenwerken met de de afdelingen Concessies en Sales.

Met deze uitbreiding wil Ngage Media het medium Digital Out of Home laten groeien binnen de totale mediamix.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in