Overslaan en naar de inhoud gaan

Hyves stapt in mobiele telefonie

Hyves breidt zijn diensten uit naar de mobiele telefoon.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Vanaf vandaag biedt in samenwerking met T-Mobile een telefoonabonnement aan waarmee Hyves-gebruikers gratis met elkaar kunnen bellen en sms'en.

related partner content for mobile comes here

Het abonnement van 8,75 euro per maand biedt gebruikers onbeperkt toegang tot mobiel internet. Daarnaast kunnen klanten die beschikken over een Hyvesprofiel, zonder extra kosten elke maand duizend minuten bellen met, of duizend sms'jes sturen naar andere Hyvesgebruikers die ook een abonnement van Hyvesmobile hebben.

De dienst moet Hyves een extra voordeel geven in de concurrentie met andere sociale netwerken als . 'We zien het gebruik van Hyves op de mobiele telefoon sterk toenemen. Daarnaast zien aanbieders van mobiele telefonie de sociale netwerken als de grote concurrent voor de toekomst. Op die trends proberen we in te spelen door naast onze bestaande communicatiemiddelen ook telefoneren en sms'en aan te bieden', zegt een woordvoerder van Hyves.

Hij verwacht dat de mogelijkheid tot gratis bellen met andere Hyvesgebruikers genoeg mensen zal overhalen om over te stappen naar Hyvesmobile. 'Door op het netwerk duidelijk aan te geven wie er bellen met Hyvesmobile, gaan gebruikers elkaar stimuleren om ook over te stappen.'

Bron: ANP.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in