Overslaan en naar de inhoud gaan

Jacqueline Hekkers naar Hill & Knowlton

Jacqueline Hekkers (49) is aangesteld als Corporate Communication Director bij Hill & Knowlton. Zij komt van RTL Nederland.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

In haar nieuwe functie zal zij zich bezighouden met vraagstukken op het gebied van de positionering en herpositionering van organisaties en merken, de herstructurering van organisaties en arbeidsvoorwaarden en board room positioning.

related partner content for mobile comes here

Jacqueline heeft langdurige en brede ervaring op het gebied van corporate communicatie, human resources, interne en verandercommunicatie en crisis- en issuemanagement. Bij RTL Nederland was zij aanvankelijk als Directeur Communicatie en vervolgens als Chief Operating Officer verantwoordelijk voor talrijke grote veranderprojecten.

Sinds 15 maart dit jaar is zij toegetreden tot het senior kader van Hill & Knowlton Nederland.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in