Overslaan en naar de inhoud gaan

Hema ontwerpwedstrijd nu ook voor consumenten

De 25e editie van de Hema ontwerpwedstrijd heeft als opdracht: ‘ontwerp dé nieuwe HEMA-held’. En omdat het een jubileumeditie is,…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De 25e editie van de heeft als opdracht: ‘ontwerp dé nieuwe HEMA-held’. En omdat het een jubileumeditie is, mogen /naast studenten van vormgevingsopleidingen/ ook consumenten medoen aan de wedstrijd.

related partner content for mobile comes here

De eerste wedstrijd startte in 1986 om studenten van ontwerpopleidingen de kans te geven ervaring op te doen met een praktijkopdracht. Inmiddels is de ontwerpwedstrijd uitgegroeid tot een prestigieuze competitie.

Waar moeten de ontwerpen aan voldoen? Het moet een tijdloos product zijn, bijzonder door zijn eenvoud, onderscheidend door zijn vormgeving en populair bij de klanten.

Goede voorbeelden zijn fluitketel Le Lapin, het Jip en Janneke luierpakje, taartplateau Tast Toe maar ook de welbekende rookworst.

Studenten van vormgevingsopleidingen kunnen zich vanaf nu tot 11 februari 2012 inschrijven via d. Consumenten moeten nog even geduld hebben, zij kunnen zich vanaf januari 2012 inschrijven. Hema houdt iedereen m.

Hema kijkt ook altijd naar de mogelijkheid om inzendingen in productie ten nemen en te verkopen. In 2011 nam Hema vier ontwerpen van de wedstrijd in productie, waaronder feestelijke cocktailprikkers en een speciale draagmand voor op de fiets.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in