Overslaan en naar de inhoud gaan

Google start internetbetaalsysteem

Google lanceert in de Verenigde Staten wederom een nieuw product. Dit keer stort het internetzoekconcern zich op de…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Google liet in een verklaring weten dat ‘het online winkelen sneller, makkelijker en veiliger wordt.’ Wie via het systeem een product verkoopt, betaalt aan Google 2 procent van de prijs plus 20 dollarcent per transactie. Het betalingsysteem Paypal van het internetveilinghuis eBay rekent 1,9 procent en 30 dollarcent.

related partner content for mobile comes here

Wanneer Checkout in Europa beschikbaar komt, is nog niet duidelijk. Volgens sommige analisten kan Checkout Paypal uit de markt drukken. Het aandeel eBay daalde deze week in koers toen duidelijk werd dat Google met een eigen betalingssysteem zou komen. Anderen zeggen dat de twee systemen naast elkaar kunnen werken, net zoals de credit cards van Visa en Mastercard. (ANP)

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in