Overslaan en naar de inhoud gaan

KLM start proef met internet aan boord

Air-France KLM start vanaf 2 april een proef met internet aan boord van twee Boeings 777. Zo meldt een woordvoerster van KLM.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Afhankelijk van de resultaten bekijkt de luchtvaartmaatschappij of wifi op meer vluchten zal worden aangeboden. 'We kijken of de techniek voldoet, hoe het bereik is en vragen reacties van de passagiers', aldus de woordvoerster tegen het ANP.

Passagiers zullen wel moeten betalen voor de dienst. Volgens de Telegraaf gaat het 10 euro kosten, maar dat wil de woordvoerster niet bevestigen. KLM maakte een jaar geleden bekend dat het dit jaar wilde starten met wifi aan boord.

Andere maatschappijen die al eerder startten met wifi aan boord, zijn onder andere Singapore Airlines (wifi op 14 vluchten), diverse Amerikaanse luchtvaartmaatschappijen, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Emirates en Etihad.
Qantas biedt reizigers reizigers gratis iPadgebruik aan met streaming entertainment op basis van wifi.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in