Overslaan en naar de inhoud gaan

Marktplaats.nl en free publicity

Vorige week schreef Stephan Fellinger op Molblog nog dat wanneer internet in het nieuws is, daar doorgaans (mede) een negatieve insteek aan…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Vorige week schreef Stephan Fellinger op nog dat wanneer internet in het nieuws is, daar doorgaans (mede) een negatieve insteek aan zit.

related partner content for mobile comes here

Het was mij eerlijk gezegd nooit opgevallen, dus ik heb er sindsdien 'ns extra op gelet. Mijn bevinding: er lijkt een positieve uitzondering te zijn. is het internetlievelingetje van de Nederlandse pers. In de afgelopen week kregen ze aardig wat free publicity.

1. Vorige week donderdag: op Terschelling spoelen duizenden schoenen aan en (waar zag ik het nou? In het NOS Journaal of in een andere nieuwsuitzending?) een jutter merkt voor de camera terloops op dat e.e.a. misschien wel via Marktplaats.nl verkocht kan worden. (Overigens ruilen de Terschellingers vooral schoenen op het lokale .

2. Gisteren: . Voor wie hier nog geen handel op bedrijft misschien net dat zetje om het toch te gaan doen. Want ja, als je er belasting over mag betalen, dan zal het wel over leuke bedragen kunnen gaan. Ik kan me voorstellen dat er newbies zijn die het dan toch maar eens proberen.

3. Vandaag: Marktplaats hanteert nieuwe tarieven. Dit lezen we niet alleen in de , maar ook in de . En dat is bijzonder, want het lukt niet veel bedrijven om met een prijs- of tariefwijziging op de redactionele pagina's van de krant te komen.

Al met al is het volgens mij erg prettig voor Marktplaats.nl dat er zo aan de naamsbekendheid wordt gewerkt door de traditionele media.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in