Overslaan en naar de inhoud gaan

PostNL blijft actief in Italië

PostNL verwacht dat het Italiaanse dochterbedrijf Nexive zijn marktaandeel de komende tijd kan vergroten.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

PostNL blijft actief in Italië. Dat meldde het postbedrijf vrijdag, naar aanleiding van een strategisch onderzoek naar zijn buitenlandse activiteiten.

related partner content for mobile comes here

PostNL verwacht dat het Italiaanse dochterbedrijf Nexive zijn marktaandeel de komende tijd kan vergroten. Daarbij toont onder meer de pakkettendienst van het onderdeel goede vooruitzichten voor winstgevende groei, aldus het postbedrijf. Momenteel levert Nexive al een positieve bijdrage aan de resultaten van PostNL.

De postbezorger liet in mei weten zijn buitenlandse activiteiten onder de loep te nemen. Dat resulteerde eerder al in het besluit om de Britse dochter Whistl te verkopen. Het onderzoek naar de Duitse activiteiten loopt nog.

Bron: ANP

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in