Overslaan en naar de inhoud gaan

SXSW Update #2: Accelerated Learning, Chad Hurley en Social Business

3sixtyfive doet deze week verslag van SXSW. Dinsdag zagen zij Tim Ferris, Christina Wodtke, Chad Hurley (oprichter YouTube) en Peter Kim &…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Tim Ferris The 4-Hour Chef: Accelerated learning for accelerated times
Hij is een inspirerende persoon, spreker en schrijver: Tim Ferris. De meesten kennen hem via zijn boek 'The 4-Hour Workweek'. Hij stelt dat iedereen het vermogen heeft om complexe vaardigheden veel sneller en slimmer te leren. En met zijn nieuwste boek de '4-Hour chef' gebruikt hij koken als hulpmiddel, om snel nieuwe vaardigheden te leren. Ook wel meta-teaching. Het framework dat hij gebruikt: DiSSS. Dat staat voor Deconstruction, Selection, Sequence en Stakes. over deze formule van Tim Ferris.

related partner content for mobile comes here

The Mechanics of Magic: Game Design Insights
Christina Wodtke, voormalig general manager van (het bedrijf achter onder andere Farmville) deelde een aantal inzichten over welke mechanieken binnen game design toegepast worden ten behoeve van het betrekken van jouw doelgroep. Christina noemde ‘Mastery’ als één van de belangrijkste elementen om mensen te motiveren jouw product of dienst te blijven proberen. Hoe langer men je dienst gebruikt, des te vaardiger men wordt. Volgens haar is het belangrijk deze mensen, die vaak loyale klant zijn, te vinden en ze te belonen. Dat kan dan weer door punten te geven voor hoe lang of hoe intensief men het product gebruikt en hier extra aandacht aan te geven. Wanneer men op een bepaald kennisniveau zit, dan kun je deze mensen erkennen door ze in de spotlight te zetten (featured members) of exclusieve perks te geven, waardoor men de dienst nog meer gaat gebruiken en loyaliteit stimuleert. De term die zij hiervoor gebruikt is ‘Loop’. Voorbeelden van bekende Loops zijn:

Fishville: Buy fish > Grow fish > Sell fish > Buy fish
Amazon: Shop > Buy > Review > Shop
Facebook: Share > React > Consumer > Share

Interview Chad Hurley (oprichter Youtube) door Kevin Rose
Een match made in heaven? Kevin Rose, oprichter van o.a. Digg, interviewde Chad Hurley die weer één van de oprichters was van Youtube. Het idee van Chad was om een vergelijkbare service als Flickr te lanceren, alleen dan voor video’s. Luisterend naar zijn verhaal bekruipt je het gevoel dat ze wel heel veel geluk hebben gehad. Op basis van trial & error is de dienst tot stand gekomen. Hun grootste geluk: opgekocht worden door Google. Hoe verliep dat ?

Social Business By Design
Everything that can be social, will be. Dat is de essentie van de presentatie van Peter Kim & Dion Hinchcliffe van Dachis Group. De heren vertelden hoe succesvolle concepten tussen consumenten onderling het beste vertaald kunnen worden naar zakelijke omgevingen. Zij geven voor hoe je business transformeert naar een social business.

De video van deze 10 punten:

Deze post is geschreven door 3sixtyfive in samenwerking met Adformatie. Voor een complete live-stream vanuit South By Southwest zie: of praat mee via Twitter !

Lees ook:
SXSW Update : .
SXSW Update :
SXSW Update :
SXSW Update :
SXSW Update :

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in