Overslaan en naar de inhoud gaan

Geur beleven in het Ambi Pur geurtheater

Ambi Pur ontwikkelde een activatiecampagne ter ondersteuning van het nieuw ontwikkelde huisparfum 3volution.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

ontwikkelde een activatiecampagne ter ondersteuning van het nieuw ontwikkelde huisparfum 3volution.

related partner content for mobile comes here

Dit is een elektrische luchtverfrisser die om de 45 minuten een nieuwe geur verstuift. Volgens Ambi Pur wen je dan niet aan een geur, en blijf je dus altijd iets ruiken.

Insteek van de campagne: laat consumenten geur daadwerkelijk beleven. Dus ontwikkelde Ambi Pur een schelpvormig geurtheater waarin consumenten kunnen rondlopen, ruiken en?luisteren. Want twee bekende Nederlandse schrijfsters (Rosita Steenbeek en Manon Uphoff) schreven ? met de twee geurlijnen Fresh New Day en Seaside Breezes in de neusgaten- twee korte verhalen en spraken deze in.

DJ Victor Coral en VJ Danielle Kwaaitaal maakten vervolgens bijpassende 'sounds' en sfeerbeelden. En regisseur Jan Eric Hulsman, (van de musicals Aïda en The Lion King)kneedde de verschillende ingrediënten van de voorstelling tot één geheel.

Daarnaast schrijf Ambi Pur een schrijfwedstrijd uit: deelnemers worden uitgedaagd om, in navolging van de auteurs, zelf een kort verhaal te schrijven over geur. De jury (Rosita Steenbeek, Manon Uphoff en literair agent Paul Sebes) kiest negen maanden lang de beste verhalen uit.

Deze worden weer gepubliceerd op Ambi Pur's . Op de website geven auteurs ook wat schrijftips. Voor de wedstrijd is Ambi Pur een samenwerkingsverband aangegaan met tijdschrift Margriet.

Het Ambi Pur Geurtheater gaat op tournee en doet de komende tijd de volgende evenementen aan: Margriet Winterfair in Utrecht (17-22 november), Huishoudbeurs in Amsterdam (10-18 februari) en de Libelle Zomerweek in Almere (15-21 mei).

Kunstenaar Bart Clement ontwierp het theater. Concept en productie van het Ambi Pur Geurtheater ligt in handen van brandactivationbureau MERX.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in