Overslaan en naar de inhoud gaan

Afronden op belminuten niet verboden

Er komt geen verbod op het naar boven afronden op belminuten. Wel moeten enkele telecombedrijven meer abonnementen gaan aanbieden waarbij…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dat blijkt uit een brief van minister Maxime Verhagen van Economische Zaken. Hierin gaf hij antwoord op kritische vragen van VVD, D66, GroenLinks en de PvdA over het afronden.

related partner content for mobile comes here

Omdat de markt voor mobiele telefonie een vrije markt is, is het aan aanbieders om te bepalen welk aanbod ze in de markt zetten, stelt Verhagen. Dat er steeds meer abonnementen komen waarbij per minuut wordt afgerekend, juicht hij echter niet toe.

KPN en Vodafone hebben hem toegezegd consumenten voortaan meer mogelijkheden te geven om per seconde af te rekenen, aldus de minister.

SRM wilde in september nog een klacht indienen bij de Reclame Code Commissie tegen KPN en Vodafone vanwege de manier van afrekenen. SRM vond de communicatie over afronden van belminuten misleidend en wilde daarom stappen ondernemen. Het instituut toen de telecombedrijven de misleidende boodschappen van hun site hadden verwijderd.

Bron: ANP.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in