Overslaan en naar de inhoud gaan

Spieken bij de HEMA

Over een paar weken is de vakantie voorbij en dan is het Back to School. Voor de middelbare scholieren betekent dat vooral de aanschaf van…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Over een paar weken is de vakantie voorbij en dan is het Back to School. Voor de middelbare scholieren betekent dat vooral de aanschaf van nieuwe schoolspullen. De HEMA heeft daarvoor een leuke campagne bedacht. Scholieren krijgen in ruil voor het delen van hun spiektip een spiekpen cadeau. Er zijn inmiddels al ruim 17.500 tips toegevoegd op de speciale . De integratie met social media is er ook, waaronder met zijn de spiektips te delen en ook te beoordelen.

related partner content for mobile comes here

Een aantal spiektips zijn gevisualiseerd middels . Naast de spiekpen (met onzichtbare inkt, geen citroensap meer nodig!) maken deelnemers kans op prijzen; de spiektip van de week wordt beloond met een schoolspullenpakket en de populairste tip van de actieperiode levert een zelf te ontwerpen fiets op.

De HEMA zegt dat van slim spieken niemand dommer is geworden. En dat slim spieken de creativiteit boost. Daarbij voegt HEMA toe dat de actie vooral met een vette knipoog bedoeld is. Dit is dan ook goed te zien. Met de grappige (en originele) actie spreekt de HEMA de jongere doelgroep aan en krijgt ze ook nog de winkel in.

Natuurlijk zullen er zeggen dat de HEMA spieken verheerlijkt of zelf stimuleert. Gelukkig zijn er nog meer mensen er de humor van inzien. En op de site speuren naar tips die ze zelf vroeger ook hebben toegepast.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in