Overslaan en naar de inhoud gaan

'Staatssteun' trending topic voor ING

ING, Kruidvat en Mediamarkt zijn de meest besproken consumentenmerken op sociale media in november.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dit resultaat komt uit een analyse die gedaan werd door Team Nijhuis onder 130 willekeurig gekozen Nederlandse organisaties. In de analyse is gekeken naar de frequentie waarin een merk of organisatie in berichten op social media genoemd wordt. Tevens zijn het sentiment van de berichtgeving en veel gebruikte bronnen inzichtelijk gemaakt.

related partner content for mobile comes here

ING en Mediamarkt zijn het meest besproken op Twitter, waarbij voor ING het woord &;staatssteun&; trending topic is. Het Kruidvat is het meest besproken op Facebook. Het sentiment van de berichtgeveing over de top 3 merken is vooral neutraal of positief.

Op de website van is per organisatie een  overzicht te vinden van de resultaten over de afgelopen maand. De overzichten zijn gemaakt met behulp van de social mediamonitoringtool Coosto.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in