Overslaan en naar de inhoud gaan

Marketing Technology 2015 aftermovie: was jij erbij?

Made.For.Digital maakte een sfeerverslag van Marketing Technology 2015.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Afgelopen 1 december vond in Maarssen het jaarlijkse congres plaats over de nieuwste tools en technieken voor digital marketing, e-commerce, CRM en analytics.

related partner content for mobile comes here

Sprekers als Hans van Grieken (Gartner), Jur Gaarlandt (SparkOptimus), Gerhard van der Bijl (Wehkamp) en David Cianni (Emesa) vertelden hun verhaal en deelden hun inzichten.

Made.For.Digital was erbij en maakte een sfeervolle aftermovie van het event. Zie jij jezelf nog terug?

De video-interviews met enkele sprekers van Marketing Technology 2015 zijn te bekijken .

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in