We Are Era vernieuwt management
Social bureau We Are Era (onderdeel van RTL Group) stelt een nieuw managementteam voor. Sander Hooghiemstra komt over van Snap om de functie van growth director te vervullen en Lennart Benthem maakt promotie van lead sport partnerships bij Era naar client director. Ruben Stuurman (managing director) en Renée Snaak (executive director) zaten al in het MT, dat nu dus uit vier personen bestaat.
Reden voor vernieuwing
Voor We Are Era houdt de vernieuwing in het MT verband met de herinrichting van het bureau, waar circa veertig medewerkers in Nederland werken. Het bureau is naar eigen zeggen 'flink gegroeid' in 2024 en verwelkomde merken als Amazon Nederland, Eurosport en Almhof. We Are Era verzorgt onder meer contentstrategieën- en producties, het management van influencers en communitymanagement.
Vacatures
Senior Marketeer Partnerships
Nationale Postcode LoterijArbeidsmarktcommunicatie Specialist
TAUWProduct Owner Redactie denhaag.nl
Gemeente Den HaagWe Are Era zegt dat de nieuwe indeling op het vlak van growth en client services 'ons in staat stelt om alle specialisaties makkelijk toe te voegen binnen deze strategie'. Concreet wordt Benthem verantwoordelijk voor het waarborgen van de klanttevredenheid, het bewaken van de kwaliteit van alle projecten en het stimuleren van groei binnen klantrelaties. Hooghiemstra op zijn beurt wordt verantwoordelijk voor het ontwikkelen van groeistrategieën en zo het klantportfolio uit te breiden. Strategische samenwerkingen sluiten valt ook in zijn straatje.
De Nederlandse tak van We Are Era maakt onderdeel uit van het Europese bedrijf, dat in twaalf markten actief is met circa 250 medewerkers.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word lid