Overslaan en naar de inhoud gaan

Esprix maakt 32 'bekroningen' bekend, uitreiking op 9 mei

De vakprijs communiceert geen 'genomineerden' meer, omdat alle 'bekroningen' een Esprix winnen. Er zijn dit jaar 90 cases ingezonden.
esprix awards
Esprix 2023: 32 bekroningen voor 26 cases
esprix awards
Esprix 2023: 32 bekroningen voor 26 cases

Anders dan andere jaren maakt de Esprix Awards een kleine maand vóór de uitreiking geen 'genomineerden' maar 'bekroningen' bekend. Het gaat om 26 cases die op dinsdag 9 mei 32 Esprix' (brons, zilver of goud) uitgereikt krijgen. Dit jaar zijn er in totaal verschillende 90 cases ingezonden.

related partner content for mobile comes here

Marieke Dekkers, pr-manager van de vakprijs, licht toe dat er in het verleden enige onduidelijkheid bestond of genomineerde bureaus en merken nu wel of geen prijs uitgereikt kregen. 'Dat nemen we nu weg door alleen 'bekroningen' te communiceren. Iedereen wint dus een prijs; of dat goud, zilver of brons is, wordt op de uitreiking zelf bekend.'

Dentsu Creative Amsterdam leidt het bureauklassement met vijf bekroningen. Zes cases zijn tweemaal bekroond: 'De langste aanloop ooit' van Unox en bureau Being There, 'Van prijsvechter naar hartendief' van Kruidvat en bureau DDB Unlimited (tegenwoordig DDB 180), 'Andersom solliciteren' van Randstad en bureau Dentsu Creative Amsterdam, 'Kerst 2022' van Plus en bureau Energize, 'De verdwenen SS'er' van Nationaal Monument Kamp Amersfoort en bureau iO en 'De kilometerverzekering' van Ohra en bureau Joe Public.

De uitreiking van de Esprix Awards vindt plaats op dinsdag 9 mei in De Duif te Amsterdam. Anders dan andere vakprijzen is de dresscode traditiegetrouw black tie.

De Esprix Awards onderscheidt zich van andere vakprijzen door ingezonden cases te beoordelen op zowel creativiteit als effectiviteit. Het is bovendien de enige prijs waar creatieven, marketeers, strategen, producers en ondernemers samen jureren, aldus de organisatie, die zich profileert als 'meest prestigieuze marketingjury van Nederland.'

Edward van de Ridder, eindjuryvoorzitter: 'Er zijn best veel creatieve prijzen in ons vak. Maar de Esprix is de enige award die creativiteit alleen bekroont als het ook bewezen goed gewerkt heeft.'

Alle bekroningen zijn hier te bekijken.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in