
Dat meldt Het Financieele Dagblad. Volgens de Rijksvoorlichtingsdienst krijgt de overheid één logo op bijvoorbeeld briefpapier en formulieren om zo de overheid herkenbaarder te maken. 'Eenduidige presentatie van overheidsorganisaties is daarom gewenst', staat in de begroting van Algemene Zaken. Het kabinet wil ook publieksvoorlichtingscampagnes van de diverse departementen gaan stroomlijnen.
De minister-president draagt niet alleen de zorg voor de uitstraling van de eenheid van het regeringsbeleid, maar is ook verantwoordelijk voor de begroting van zijn eigen ministerie en het koninklijk huis. Balkenende denkt daar in 2008 zo'n euro 107,5 miljoen euro voor nodig te hebben. Daarvan gaat euro 41 mln op aan public relations en publiekscampagnes.
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandEvent Manager
Stichting Anne-BoCommunicatiemedewerker studentenwerving en -voorlichting
TU DelftVanaf 2008 krijgen overigens de Postbus 51-campagnes een thematische opzet met de 'zes pijlers' uit het coalitieakkoord als leidraad, waaronder de ‘dienstbare overheid’.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee