Overslaan en naar de inhoud gaan

Alle krantentitels Persgroep een iPad-app

De apps komen volgens Hans de Ridder, redactiemanager van de Persgroep, hoogstwaarschijnlijk in de loop van september.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De komst van de apps wordt gemeld door De Volkskrant. De Ridder zegt in het bericht: 'De app wordt exclusief ontworpen voor betalende lezers die er hun dagelijkse krant willen op lezen. Niet voor mensen die op zoek zijn naar de stukken op de gratis toegankelijke websites van de Persgroep. Die worden, zo ver ze dat nog niet zijn, geschikt gemaakt voor de iPad.'

related partner content for mobile comes here

De Volkskrant meldt dat met de eerste versie van de app gebruikers tegen betaling hun dagelijkse krant kunnen lezen, zowel in een traditionele krantenlayout als op een 'manier die is aangepast aan de iPad'. Gekochte kranten worden gedownload zodat ze offline gelezen en bewaard kunnen worden. In latere versies wil de Persgroep zijn lezers op de iPad en soortgelijke platformen zoals Googles Android 'een compleet nieuwe vorm van krantenlezen' bieden. In eerste instantie wordt er één app voor alle Persgroep-titels ontwikkeld. Daarna wordt er per titel doorontwikkeld. De Persgroep werkt voor de ontwikkeling van het programma samen met het Belgisch ICT-bedrijf Digit Media.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in