Overslaan en naar de inhoud gaan

Personeel Sanoma donderdag ingelicht

Aanstaande donderdagochtend vroeg houdt Sanoma een informatiebijeenkomst. Vermoedelijk wordt een grootschalige reorganisatie aangekondigd.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het personeel van Sanoma ontving vandaag een uitnodiging voor de informatiebijeenkomst.

related partner content for mobile comes here

Geheimhoudingsverklaring
Naar verluid hebben functionarissen op managementniveau een geheimhoudingsverklaring moeten tekenen voor hetgeen donderdag bekend wordt gemaakt. Dat lijkt het gevoel te bevestigen dat het allemaal nog veel erger is dan menigeen vreest.

Een aankondiging van radicale maatregelen hangt al een tijdje in de lucht. Sanoma houdt tot nog toe de kaarten voor de borst. Dat voedt de geruchtenstroom, die inmiddels is aangezwollen tot &;het ontslag van 250 mensen&; en &;het afstoten van de helft van de titels&;.

Een goed ingevoerde bron heeft het zelfs over &;minimaal 400 ontslagen voor de zomer van 2014&;.

Of donderdag al direct titels zullen sneuvelen, valt nog te bezien. Zo&;n 30 van de 59 printtitels zouden te koop gezet worden om te kijken of ze elders wél kunnen renderen. De Telegraaf meldt dat Sanoma slechtlopende magazines in een aparte constructie zou plaatsen.

België
Bij Sanoma België is het overigens van hetzelfde laken een pak. Daar meldde De Morgen afgelopen vrijdag al dat Sanoma op donderdag een &;bijzondere personeelsvergadering&; houdt. Ook de Belgische Sanoma-mensen wensen niet te communiceren over de inhoud van de bijeenkomst. In België zag Sanoma de omzet uit de advertentiemarkt tussen april en juni met 13 procent dalen ten opzichte van het tweede kwartaal een jaar eerder.

Klus
De vraag is wie deze enorme klus klaart bij Sanoma. Dick Molman is reeds van het toneel verdwenen, terwijl de nieuwe ceo, Peter de Mönnink, pas aantreedt per januari aanstaande. Het schijnt dat een aantal specialisten uit Finland is ingevlogen om Scheenstra bij te staan. Sanoma heeft dit niet bevestigd.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in