Overslaan en naar de inhoud gaan

WensApp van KPN

KPN heeft een voor Oud en Nieuw een Facebook-app ontwikkeld, de WensApp genaamd.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Facebookgebruikers kunnen met deze app ruim op tijd hun nieuwjaarswensen alvast klaarzetten. Deze wensen worden dan op 1 januari door KPN verstuurd en ze verschijnen dan ook in de timeline va de ontvangers op Facebook. KPN meent dat hierdor de stress van het versturen van de wensen aanzienlijk wordt verminderd (als de mobiele netwerken bijvoorbeeld de velee sms’jes na twaalf uur niet goed aankunnen).

related partner content for mobile comes here

De verstuurder schrijft een wenstekst, selecteer dan naar wie de wens moet worden verstuurd, en ziet dan in een preview hoe die wens eruit komt te zien: als een zelfgemaakte videoboodschap.

\NEBOKO SMARTS is verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de app.

De WensApp is tot 21 januari 2013 te gebruiken via .

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in