Overslaan en naar de inhoud gaan

Meer internetters in Europa

Steeds meer Europeanen hebben toegang tot internet. Inmiddels is 56 procent van de inwoners van de 27 Europese lidstaten online.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dat blijkt uit een onderzoek van de Europese Commissie. In vergelijking met 2004 is het aantal internetters met een derde toegenomen. De helft van de Europese huishoudens en 80 procent van de bedrijven heeft een breedbandverbinding. De meeste internetgebruikers zijn jonger dan 24 jaar.

related partner content for mobile comes here

In die leeftijdsgroep is 66 procent elke dag online. Van de overige internetters in de EU is 43 procent dagelijks op het wereldwijde web te vinden. Uit het onderzoek blijkt ook dat de jongeren niet willen betalen voor diensten online. Drie kwart van de jongeren tussen de 16 en 24 jaar zegt wel eens illegaal gedownload te hebben. Ook voor online informatie wil 33 procent van de jongeren niet betalen. Beide percentages zijn twee keer zo hoog voor jongeren als voor de rest van de Europese internetters.

Bron: ANP.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in