
Polle de Maagt is van Boondoggle overgestapt naar onderzoeksbureau InSites Consulting. Als marketing consultant versterkt hij hier de nieuwe afdeling marketingconsultancy .
Bij Boondoggle (een reclamebureau met vestigingen in Leuven en Amsterdam) was hij werkzaam als strategist/creative technologist. Hij werkte onder meer voor Nike, Rabobank, Air France-KLM en de Nederlandse regering.
Eerder was hij in dienst bij jeugdtrendwatchingbureau Trendwolves, waar hij de Europese jeugdtrends analyseerde.
Vacatures
Event Manager
Stichting Anne-BoCommunicatiemedewerker studentenwerving en -voorlichting
TU DelftClient Services Director - Media
ScheepensJoeri Van den Bergh, Managing Partner bij InSites Consulting: “Vandaag de dag willen klanten dat we meer doen dan gewoon onze bevindingen in een aantrekkelijk formaat voorstellen. Onderzoeksinzichten zouden vertaald moeten worden in werkbare inzichten. Onderzoekers van de volgende generatie moeten niet alleen een levendig verhaal vertellen, maar ook consultancymethodes toepassen zodat wat de klanten leren uit het onderzoek binnen de hele organisatie kan opgenomen worden. InSites Consulting wil de consument binnenbrengen in de bestuurskamer van onze klanten. Door consultancydiensten aan te bieden brengen we marketeers opnieuw in contact met hun publiek.'
De Maagt zal de bestaande teams Brand & Communication en Youth & Trends van InSites Consulting bijstaan. Daarnaast zal hij ook Steven Van Belleghem steunen in zijn Conversation Manager-filosofie om organisaties te helpen om zich voor te bereiden op het conversatietijdperk.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee