Overslaan en naar de inhoud gaan

Daar is ie weer: de 500

Fiat is weer helemaal in. Na jaren van malheur is het merk er qua imago weer aardig bovenop.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De wederopstanding van de Fiat 500, begin deze zomer, heeft daar flink aan bijgedragen. De lancering van de cinquecento ging gepaard met een megalomane show, waarvoor Fiat 4000 autodealers, 1000 journalisten en 100 financieel analisten invloog uit 67 landen.

related partner content for mobile comes here

Kosten noch moeite werden gespaard. Autogoeroes vragen zich intussen af of Fiat met een prijskaartje van tussen de 10.500 en 14.500 euro niet te veel vraagt voor het hippe maar nog steeds erg kleine autootje.

bron: The Economist

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in