Overslaan en naar de inhoud gaan

RTL Nederland komt met nieuwszender op mobiel

RTL Nederland lanceert op donderdag 5 juni een speciaal voor de mobiele telefoon ontwikkelde nieuwszender: RTL 24.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Op RTL 24 zijn de populairste informatieve programma’s van te zien, zoals de uitzendingen van het ‘RTL Nieuws’, ‘RTL Z’, ‘Editie NL’ en ‘RTL Boulevard’.

related partner content for mobile comes here

RTL 24 is vanaf 5 juni te ontvangen via KPN DVB-H mobiel, de standaard voor digitale televisie bestemd voor mobiele dragers. Daarnaast is RTL 4 vanaf die datum live via KPN DVB-H mobiel te ontvangen.

RTL Nederland meldt verder dat er met RTL 24 mogelijkheden voor de adverteerder zijn gecreëerd om op een hele nieuwe manier zijn boodschap te communiceren: via de mobiele banner. Volvo, Nike, KPN, Samsung, Ford en LG zouden zich al gemeld hebben. Een aantal hiervan gaat daadwerkelijk gebruikmaken van de exclusieve mobiele banner van RTL 24.

Ceo van RTL Nederland Bert Habets: ‘In Nederland zijn er inmiddels meer mobiele telefoons dan inwoners en de techniek maakt het nu mogelijk om ook via dit nieuwe massamedium televisie te kijken. Ons streven is om de kijker te volgen waar hij ons wil zien. Wij verwachten dat het kijken via de mobiel de komende jaren een grote vlucht neemt en dus willen we vanaf de start onze kijkers via mobiel hun favoriete programma’s aanbieden.’

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in