Overslaan en naar de inhoud gaan

Redding RTV Rijnmond nabij

De redding van RTV Rijnmond is een stuk dichterbij gekomen nu de Stadsregio Rotterdam en het college van b&w van Rotterdam bereid zijn de…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het Rotterdams Dagblad meldt dat gedeputeerde F. D. van Heijningen om die hulp heeft gevraagd. De provinciebestuurder wil zelf ook dat RTV Rijnmond verder kan. Hij stelt daar onder meer als voorwaarde dat er wordt gesaneerd en andere overheden bijspringen.

related partner content for mobile comes here

Vorige week is daar een begin meegemaakt. Er is bij de regionale zender sprake van een miljoenenverlies, omdat er te veel is uitgegeven.
De Stadsregio Rotterdam en het Rotterdamse college van b en w hebben de koppen bij elkaar gestoken om te bezien welke financiële hulp zij kunnen bieden. Ze eisen dat RTV Rijnmond als zelfstandige omroep blijft bestaan, dat de provincie een schuldenvrije start voor de omroep garandeert en dat de kosten voor het sociaal plan in één keer worden gefinancierd.

Het college van Gedeputeerde Staten vergadert deze week over de toekomst van RTV West, waar soortgelijke problemen spelen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in