Overslaan en naar de inhoud gaan

KPN mag Nozema overnemen

Telecombedrijf KPN mag Nozema overnemen op voorwaarde dat ze een deel van de zendmasten verkoopt.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dat bepaalde de Nederlandse Mededingingsautoriteit. KPN betaalt een bedrag van 75 miljoen euro voor de onderneming, zo werd eind vorig jaar duidelijk.
KPN neemt Nozema over om zich verder te ontwikkelen tot een aanbieder van verschillende media, zoals snel internet en televisie. Met Nozema in handen denkt het concern in heel Nederland digitale televisie via de ether aan te bieden.

related partner content for mobile comes here

Nozema heeft een belang van 40 procent in Digitenne, een aanbieder van digitale televisie. KPN zelf ook een dergelijk belang in Digitenne, waarmee het nu 80 procent in handen krijgt (ANP).

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in