Overslaan en naar de inhoud gaan

Doucet naar Ex Machina Group

Jeroen Doucet is de nieuwe directeur strategie- en conceptontwikkeling van Ex Machina.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Als medeoprichter van deze nieuwe business unit adviseert hij zenders, producenten, adverteerders en operators over de inzet van second screen. Doucet: 'Second screen is een cruciale ontwikkeling voor televisie. Het combineert het bereik en de impact van televisie met de kracht van individuele interactiviteit van digitale media. De samenwerking met Ex Machina stelt mij in staat om niet alleen het denkwerk te doen, maar ook meteen de realisatie.'

related partner content for mobile comes here
related partner content comes here

Vacatures

Doucet was de afgelopen twaalf jaar actief bij Station10 als strategieconsultant voor mediabedrijven. Hij werkte onder andere voor Sanoma, NPO, RTL, SBS, KPN en Red Bull.

Vacatures

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in