
Unilever is KNVB-supplier én partner in het sportiviteit & respect-programma. Unilevermerk Lipton Ice Tea en de KNVB kiezen aan het eind van de tweede seizoenshelft, het ‘Koelste Team’ uit het amateurvoetbal.
Via de KNVB-Facebookpagina kunnen teams sinds 11 februari kenbaar maken waarom juist zíj het Koelste Team uit de competitie zijn. Belangrijkste vraag: hoe houden zij binnen en buiten het veld hun hoofd koel?
Vacatures
Specialist Online Marketing
FirdaAllround Communicatieadviseur (28-32 uur)
CTGBContent Creative- RTL Tonight
Banijay Benelux.comHet 'Koelste Team van Nederland' gaat, onder begeleiding van juryleden Ronald de Boer en Giovanni van Bronckhorst, met Oranje naar de WK-kwalificatiewedstrijd Turkije-Nederland.
Milena van Not, head of sponsoring van Unilever: ‘Samen met de KNVB willen we ons richten op de positieve voorbeelden in het voetbal. Daarom zetten wij met Lipton Ice Tea in op het belonen van ‘koel’ gedrag: hou je hoofd koel en los sportieve strijd ook op een sportieve manier op.’
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee