Overslaan en naar de inhoud gaan

Miami Ad School bij BeyenMeyer

Acht studenten van de Miami Ad School hebben onderdak gevonden bij BeyenMeyer.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Creative-­ en managing director Lodewijk van der Peet van Beyen Meyer is hun coördinator. 'Ik heb een goede band met de Miami Ad School en geef al meer dan 12 jaar les. Er was een groepje bij Bureau Pindakaas de laatste jaren, maar die samenwerking is vrij abrupt gestopt, ik weet niet waarom. De directeur, Pippa Seichrist, belde of ik een klas studenten kon huisvesten. Toen ik 'ja' zei wist ik niet dat ik 2 weken later al 8 studenten zou hebben! De organisatie is intensief geweest, maar goed gelukt. Ze zijn volop aan het werk.'

related partner content for mobile comes here

De studenten blijven tien weken, waarna er weer een nieuwe groep komt. Van der Peet verzorgt het curriculum in overleg met Miami Ad School. Naast BeyenMeyer, geven docenten van Sid Lee, Chocolate Factory Studio en Staples les. Van der Peet: 'De opleiding is vooral bedoeld om een goede portfolio te maken met divers werk voor verschillende soorten opdrachtgevers.'

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in