
Volgens KPN worden de lopende juridische procedures tussen de twee partijen daarom niet beëindigd. 'KPN zal zich inspannen om het vertrouwen van de Opta terug te winnen, we hopen dat daarmee het verscherpt toezicht zal vervallen', lichtte topman Eelco Blok vrijdag toe.
KPN kwam in december onder het verscherpte toezicht te staan bij de toezichthouder, omdat Opta het risico dat de onderneming wet- en regelgeving overtreedt hoog inschat. De directe reden voor deze beslissing is niet bekendgemaakt, omdat KPN dat buiten de publiciteit wil houden. Hierover loopt één van de procedures.
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandEvent Manager
Stichting Anne-BoCommunicatiemedewerker studentenwerving en -voorlichting
TU DelftKPN en Opta blijven wel in gesprek over het herstel van vertrouwen en verdere verbetering van het zogenoemde complianceprogramma, dat ervoor moet zorgen dat KPN uit eigen beweging afspraken met Opta naleeft.
Bron: ANP.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee