Overslaan en naar de inhoud gaan

Trendbox stapt uit TNS-netwerk

Na lang overleg tussen NFO Trendbox en TNS PLC is besloten om Trendbox BV vanaf januari 2004 als zelfstandig bedrijf voort te zetten.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De afgelopen jaren was Trendbox onderdeel van NFO Worldgroup. In de loop van 2003 werd dit netwerk overgenomen door TNS. Op termijn zou dit voor Trendbox hebben betekend dat het toegevoegd zou worden aan TNS NIPO, sinds 1999 de werkmaatschappij van TNS in Nederland. Zowel TNS als Trendbox zijn van mening, dat het voor beide partijen beter is om Trendbox als zelfstandig bedrijf verder te laten gaan. Trendbox behoudt toegang tot bepaalde diensten van het TNS netwerk. TNS NIPO is veel groter dan Trendbox en integratie zou vele banen gekost hebben.

Sam van der Feltz, Director Northern Europe van TNS PLC, hierover: 'Met TNS NIPO heeft TNS in Nederland reeds een belangrijke vertegenwoordiging. Voor Trendbox zagen we onvoldoende aanknopingspunten voor groei, en om de door ons gewenste synergievoordelen te behalen. Vandaar ons aanbod aan Trendbox om te verzelfstandigen'.

Goos Eilander, algemeen directeur van Trendbox BV: 'Dezelfde conclusie hadden we enige tijd geleden al getrokken. Integratie van Trendbox binnen TNS zou teveel risico met zich meebrengen voor de eigenheid van het bedrijf, en voor verlies aan identiteit. In de verzelfstandiging zien wij een geweldige kans om Trendbox verder voort te zetten'.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in