Overslaan en naar de inhoud gaan

Andrea Huijssoon mediamanager Heineken

Ze was eerder director sales development bij De Persgroep
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Huijssoon wordt bij Heineken verantwoordelijk voor de media van alle merken. ‘Het is mooi om na een mediabureau en publisher bij de derde kant van de driehoek te werken en Heineken is natuurlijk een geweldig bedrijf.’

Huijssoon werkte lang bij mediabureau UM, waar haar laatste functie Head of Digital was. In 2013 stapte ze over naar de Persgroep. Ze was daar 2,5 jaar manager Medialab en sinds januari director sales development.

Bij Heineken volgt ze Yvonne de Liefde-Boere op.

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in