Overslaan en naar de inhoud gaan

Iris Amsterdam versterkt team

Vijf nieuwe werknemers zijn aangenomen door iris Amsterdam om hun ervaring in te zetten op digitaal, strategisch en creatief vlak.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het Amsterdamse netwerkbureau is gegroeid en daarmee ook de management consultancy tak concise. Daarom breidt iris Amsterdam de digitale, strategische en creatieve afdelingen uit.

related partner content for mobile comes here

Josh Stuart gaat aan de slag als creative en zal werken op het gehele klantenportfolio. Stuart heeft ervaring opgedaan bij DDB&Tribal Amsterdam en DRAFTFCB in Auckland. Tom Ormes, director bij iris Amsterdam, neemt Stuart op in zijn team. Ook de nieuwe junior designer, Hera Kusyuniansari, wordt opgenomen in Ormes’ team.

Op de account afdeling is Marie Claire van Gelder aangenomen als digital account director. Hiervoor werkte Van Gelder bij TBWA/Busted. Manon de Jong gaat op dezelfde afdeling als community manager aan de slag.

De management consulting tak concise groeit en analist Vincent Hoftijzer gaat deze tak ondersteunen.

Foto: Josh Stuart

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in