Overslaan en naar de inhoud gaan

Google translate gebarentaal

In 2010 heeft Google een variant gemaakt op Google translate. Een app die dierengeluiden kon omzetten naar menselijke taal.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Een prachtige 1 april grap waarbij mensen redelijk snel door hadden dat dit natuurlijk onmogelijk was. Maar de ontwikkelingen gaan heel snel. In 2014 kunnen we rijden zonder bestuurder, krijgen we onze berichten binnen op onze watch en printen we onze eigen stoel. In 2012 hadden we daar nog om gelachen. Technische mogelijkheden en toepassingen samen met creatieve concepten maken mogelijk wat we voor onmogelijk hielden. Zo heeft een groep Zweedse studenten een app ontwikkelt waarbij gebarentaal wordt omgezet in spraak. Twee straps om je arm registreren de bewegingen van je arm en de spoanning van je spieren en zetten deze gebaren om in spraak. Inderdaad. In dit geval nog een puur hypotetisch voorbeeld, maar het zou mij niet verbazen als dit binnen 2 jaar ook werkelijkheid is.

related partner content for mobile comes here

Zie Google Gesture video

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid
Akiema

Dat vindt ik goed

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in