Overslaan en naar de inhoud gaan

Regisseurs De Jong en Verstegen naar Wefilm

Productiemaatschappij Wefilm heeft twee nieuwe regisseurs: Martijn de Jong en Lennart Verstegen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De Jong (foto links) is onlangs afgestudeerd aan de Filmacademie. Zijn eindexamenfilm 'Dicht bij mij vandaan' werd bekroond met de NFTA publieksprijs. Verstegen won eerder dit jaar de Young Director's Award bij de ADCN.

related partner content for mobile comes here

De Jong studeerde in 2004 cum laude af aan de Willem de Kooning Academie waarna hij als creatief bij diverse reclamebureaus werkte en verschillende prijzen en nominaties in de wacht sleepte. Hij wilde zich meer verdiepen in het filmisch vertellen en besloot naar de Filmacademie te gaan. Daar maakte hij een aantal korte films. Voor zijn afstudeercommercial, die hij samen met cameraman Job Kraaijeveld maakte, nam hij de VCP Kodak Student Commercial Award in ontvangst.

Verstegen studeerde in 2009 af als cameraman aan de Filmacademie. Zijn regiedebuut 'Visser Sil' won de VCP Kodak Student Commercial Award in 2009. Daarnaast ontving hij voor deze film de ADCN deelbekroning Young Directors, die voor het eerst sinds 2003 weer werd uitgereikt. Naast het regisseren van commercials en online films, houdt Verstegen zich bezig met camerawerk en fotografie.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in