Overslaan en naar de inhoud gaan

Maria is verschenen

Vandaag is Maria verschenen. Bij de KRO uiteraard.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De nieuwe glossy ligt vanaf morgen in de schappen en moet anders zijn dan alle andere glossies.

related partner content for mobile comes here

Spiritueler. Minder oppervlakkig, méér verdieping, gevoel en inspiratie. 'Maria bladert door de pagina's van je ziel', zo legt de uitgever de lat zeldzaam hoog.

De positionering: richt zich op vrouwen boven de 30 jaar. 'Vrouwen die genieten van het leven, hun gezin, lekker eten, lichaamsverzorging, vrienden en shoppen. En natuurlijk is het dan best leuk om af en toe eens bij de kapper te lezen over de nieuwste anti-rimpelcrèmes of de "hoge hakken top 10".

'Maar vrouwen zoeken ook steeds meer verdieping, betrokkenheid, spiritualiteit: hoe haal ik voor mezelf en mijn omgeving het maximale uit mijn leven? Voor die groep is Maria het nieuwe, andere magazine. Maria besteedt in ieder nummer op eigenzinnige en inspirerende wijze aandacht aan het gezin, de leefomgeving en de persoonlijke ontwikkeling van de lezers.'

Op de cover de welbekende Anita Witzier: 'Moeder, minnares en bitch'. Yvon Jaspers schrijft een opvoedcolumn. Jessica Durlacher schrijft over de relatie met haar zoon en Frenk van der Linden heeft het over integratie.

Maria verschijnt 7 keer per jaar. Het 132 pagina's dikke eerste nummer is vanaf 2 september te koop voor een introductieprijs van ? 2,95.

Maria wordt gemaakt door de BV programma-bladen . Het concept is tot stand gekomen onder leiding van Lily Martens Media.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in