Overslaan en naar de inhoud gaan

D&AD viert 50-jarig jubileum

De D&AD, de Britse design- en art directors-club, bestaat 50 jaar en organiseert een aantal bijzondere jubileumevenementen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Om zijn 50e verjaardag te vieren vindt in september in Londen een exclusief diner plaats, waarbij behalve de prestigieuze Black Pencils bekend worden gemaakt, ook hoogtepunten uit vijf decennia reclame en design aan bod komen. Ook het boek, D&AD Annual, staat in het teken van iconen en legendes.

related partner content for mobile comes here

De Yellow Pencils worden in april bekendgemaakt. Voor een keer zet D&AD de deuren open voor pers, publiek en genomineerden. In het Londen Imax Theatre zullen juryvoorzitters als John Hegarty, david Droga, John O'Keeffe en Bob Greenberg discussiëren over het genomineerde werk. Voor dit evenement is een beperkt aantal kaarten verkrijgbaar.

D&AD's 50e verjaardag is de inspiratie achter een . RSA maakte de documentaire Ad Men met daarin interviews met Dick Powell, Bob Brooks, John Hegarty, Ridley Scott en vele anderen. De documentaire wordt in Engeland uitgezonden op 26 maart, wanneer daar ook serie 5 van Mad Men begint. Het is niet bekend of hij ook in Nederland wordt uitgezonden.

D&AD's festival voor nieuw talent, New Blood, vindt van 26 tot en met 28 juni plaats. Voor het eerst is al het ingestuurde werk ook digitaal beschikbaar.

Tot slot introduceert D&AD voor het eerst in de historie een nieuwe award, The White Pencil. Deze prijs gaat naar creatieve ideeën die de wereld ten goede veranderen. In het eerste jaar is een briefing uitgeschreven samen met Peace One Day om ideeen te genereren voor de Internationale dag voor de vrede, 21 september. Zie ook

(Het logo werd ontworpen door de bekende Britse ontwerper Neville Brody.)

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in