Overslaan en naar de inhoud gaan

Airbnb tovert Olympische skischans om tot penthouse

Twee winnaars maken bij de ‘A Night At’-campagne kans op een overnachting op de Holmenkollenschans.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De campagne is een initiatief van om ontoegankelijke plekken overal ter wereld om te toveren tot eenmalige accommodaties. Eerdere locaties waren onder andere een omgebouwd KLM-vliegtuig, een skilift in de Alpen, een IKEA-vestiging in Australië en een Waterstones boekhandel in hartje London.

related partner content for mobile comes here

Even Heggernes, country manager van Airbnb Noorwegen: ‘Airbnb draait om spraakmakende accommodaties en voor ons is de Holmenkollenschans de meest spectaculaire plek in Noorwegen.’

Om kans te maken op de overnachting dien je voor 7 maart een motivatie achter te laten op de speciale .

Er is iets misgegaan bij het weergeven van de video. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in