
Tijdens de eerste week van de National Football League heeft de internetbezoeker het NFL-netwerk goed weten te vinden. Uit onderzoek van Nielsen//NetRatings (PDF) blijkt dat ten opzichte van vorig jaar maar liefst 28% meer verkeer werd gegenereerd, concreet: een totaal van 5,7 miljoen unieke bezoekers. Vorig jaar werd ook al een stijging van 27% bereikt.
De site van de Dallas Cowboys werd het meest gezocht, verantwoordelijk voor 7,6% van het totaal. Cincinnati Bengals (6,2%) en de Green Bay Packers (5,5%) volgden op gepaste afstand.
De absolute piek in het NFL-sitebezoek ligt in januari, als de strijd om de Superbowl nadert. Dit geldt ook voor de Basketballende variant, de NBA. Daar ligt het hoogtepunt voorafgaand aan de play-offs, aan het einde van het seizoen. Verrassend genoeg is dit niet het geval voor de National Hockey League, de derde 'grote sport' in de Verenigde Staten. Daar is de belangstelling toch groter op het moment dat de competitie begint in plaats van wordt beslist.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee