
De helft van deze (Amerikaanse) consumenten zapt naar een landelijke televisiezender, 42% vertrouwt de radio, een derde de locale nieuwsbronnen of een locale televisiezender, en een kwart bezoekt de websites van gedrukte media of (r)tv-zenders. Slechts 6% vertrouwt op sites met user-generated content zoals blogs, user groups en chat rooms, meldt Clickz. Als je dit naar Nederland doortrekt zou dat betekenen dat slechts 1 op de 17 internetters een burgerjournalistieke blog als Skoeps vertrouwt als het gaat om belangrijk nieuws.
In de toekomst verwacht 52% nog steeds de traditionele nieuwsbronnen als primaire of meestbezochte nieuwsbron te gebruiken, en 35% verwacht vertrouwen te hebben in zowel traditionele als 'nieuwe' nieuwsbronnen.
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandEvent Manager
Stichting Anne-BoCommunicatiemedewerker studentenwerving en -voorlichting
TU DelftHet web wordt wel als belangrijkste bron gezien voor entertainment nieuws; blogs, user groups en chat rooms worden hiervoor hoger aangeslagen dan radio en magazines.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee