Overslaan en naar de inhoud gaan

Fox Sports trapt nieuw seizoen Bundesliga af in virtual reality

Openingsduel van de Duitse voetbalkoningsklasse zal wereldwijd in virtual reality worden uitgezonden.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

NextVR en Fox Sports werken samen om deze primeur te bewerkstelligen. Het gaat om de wedstrijd van morgen tussen landskampioen Bayern München en Werder Bremen. Zeven speciale camera’s moeten ervoor zorgen dat de kijker via virtual reality op het veld staat tussen de voetballers.

related partner content for mobile comes here

Om deze wedstrijd in virtual reality te bekijken is een speciale bril van Samsung Gear nodig en een Samsung-smartphone. Daarnaast moet de Oculus-software worden gedownload. Via Oculus kan de NextVR-app worden gebruikt om de Fox Sports-uitzending te zien. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in