Overslaan en naar de inhoud gaan

Deal Strawberries met Thuiswinkel.org

Internetbureau Strawberries heeft een strategische partnerschap gesloten met de Nederlandse Thuiswinkel Organisatie, Thuiswinkel.org.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Als businesspartner van kan Strawberries zijn klanten toegang bieden tot de kennis van e-commerce van het thuiswinkelplatform. Ook hebben klanten van Strawberries nu de diensten van de andere organisaties uit het businesspartnernetwerk binnen handbereik . Alle businesspartners van Thuiswinkel.org zijn gespecialiseerd in e-commerce.

related partner content for mobile comes here

Ook met het Duitse Hybris, leverancier van e-commerce-software, gaat het bureau als partner samenwerken. Met Hybris heeft Strawberries een premium partnership gesloten. Strawberries ontwikkelde al webshops op basis van het Microsoft Commerce Server platform. Het partnerschap met Hybris biedt Strawberries de mogelijkheid om ook webshops te ontwikkelen op basis van het Hybris-platform, waar onder meer de webshops van Adidas, Puma, Otto en Neckermann op zijn gebaseerd.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in