Overslaan en naar de inhoud gaan

Zorgverzekeraar CZ kiest voor Ace na pitch

CZ werkte tot voor kort met Havas samen. Ook is Ace aangesteld als het nieuwe 'lead agency' van Schiphol.
cz
De pitch ging tussen drie bureaus.
cz
De pitch ging tussen drie bureaus.

Na de kennismakingsronde heeft een select aantal bureaus een briefing gekregen, waarna in maart de presentaties hebben plaatsgevonden. In de laatste ronde waren er nog drie bureaus in de race voor het account - welke dit naast Ace zijn, is niet bekend. Er was geen externe pitchbegeleider bij betrokken.

Ace wordt zodoende verantwoordelijk voor de nieuwe merkpositionering, merkcreatie en de doorvertaling naar campagnes, communicatie en social- en digitale touchpoints van CZ. Ook heeft het werk van Ace als geïntegreerd bureau voor onder meer ABN Amro en YoungCapital de doorslag gegeven, meldt CZ.

Havas

Tot voor kort was Havas het creatief bureau van CZ, het ziet ernaar uit dat die samenwerking met de keuze voor Ace is beëindigd. Wel werkt CZ nog samen met mediabureau Mindshare.

CZ is een van de grootste zorgverzekeraars van Nederland en heeft volgens eigen telling bijna vier miljoen Nederlanders als klant. Het eerste werk van de hand van Ace voor CZ moet na de zomer het levenslicht zien.

Harm Balvers, head of strategy bij Ace: 'CZ staat voor een mooie uitdaging. Hoe valt de zorgverzekeraar op in een markt waar dienstverlening én communicatie nauwelijks onderscheidend zijn? We zijn trots dat we voor zo'n sterk Nederlands merk een nieuwe positionering mogen ontwikkelen.'

Schiphol

Ace is ook recentelijk aangesteld als het nieuwe lead agency van Schiphol. Het betekent dat de samenwerking met TBWA\Neboko, sinds 2019 het vaste reclamebureau van Schiphol, is beëindigd. Het eerste werk van de hand van Ace voor Schiphol moet -net als voor CZ- na de zomer uitkomen.

Het lijkt het reclamebureau thans voor de wind te gaan. Recentelijk mocht het ook foodmerk Hak als nieuwe klant tot zijn portfolio rekenen en bij de ADCN Awards vorige week stond Ace bovenaan het bureauklassement, met onder meer drie Lampen voor YoungCapital. Ook is Ace kandidaat voor Bureau van het Jaar bij de aankomende SAN Accent. Toch komt het succes niet uit de lucht vallen; in een uitgebreid interview met Adformatie eerder dit jaar lichtte oprichter Rogier IJzermans de uitgestippelde koers toe.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in