Overslaan en naar de inhoud gaan

Marketeers somberder over budget

Het vertrouwen van global marketeers, als het gaat over hun budgetten is de afgelopen tijd sterk gedaald.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dat blijkt uit het onderzoek 2012 Global Marketing Index (GMI) van .

related partner content for mobile comes here

De voor wat betreft het budgetgedeelte daalde van 53,7 in april, naar 50,3 in mei naar 47,3 in juni.

De nieuwe score is de laagste sinds januari en dealt voor de tweede keer op een rij, daarvoor lieten zeven maanden achtereen een stijging zien.

(Een score van 50 geeft geen verandering aan, meer dan 60 geeft een snelle groei aan).

Europese marketeers zijn het somberst over hun budgetten, met een index van 44,1. Marketeers in Azië en Australië zien ook een beperking van het budget (47,3). Marketeers in de Amerikaanse landen zijn wat positiever en zitten op 50.

(Bron

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in