Overslaan en naar de inhoud gaan

Disney in Nederland naar Havas Media

Havas Media en Omnicom Media Group (OMG) krijgen het EMEA-account van Disney toegewezen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

The Walt Disney Company Europe, Middle East and Africa (EMEA) wees het media-account aan beide netwerken toe na een review. Carat was tot nu toe het EMEA-bureau en verliest het account per 1 juli dit jaar.

related partner content for mobile comes here

Havas Media wordt verantwoordelijk voor de Nederlandse markt. Daarnaast krijgt het in Europa de landen België, Italië, Frankrijk, Spanje en Portugal toegewezen. OMG krijgt GB, Ierland, Duitsland, Scandinavië en Centraal-Europa. 

Carat was de afgelopen vijftien jaar het netwerk voor Disney. 

Bron: Media and Marketing Europe.

Later meer.

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in