Overslaan en naar de inhoud gaan

Telegraaf en NDC willen fusie regionale kranten

Telegraaf Media Groep (TMG) en NDC Mediagroep praten over een fusie van hun regiokranten.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dat melden ingewijden aan Het Financieele Dagblad. TMG zou zijn regionale krantenbedrijf HDC willen onderbrengen in een aparte tak met activiteiten van uitgever NDC, bekend van de kranten Dagblad van het Noorden en Leeuwarder Courant. HDC geeft onder meer het Noordhollands Dagblad, Het Haarlems Dagblad en het Leidsch Dagblad uit.

related partner content for mobile comes here

Er zou zo een onderneming ontstaan met een omzet van meer dan 200 miljoen euro. Met de fusie zouden de uitgevers aan slagkracht winnen op een markt die nog altijd krimpt. Regionale kranten zagen tussen 2008 en 2012 hun betaalde gedrukte oplage met bijna 12 procent dalen. Tegelijk zakten ook de advertentieopbrengsten in.

NDC en TMG willen de onderhandelingen niet bevestigen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in