Overslaan en naar de inhoud gaan

Dure programma´s AT5 in gevaar

Bij stadszender AT5 worden de 'half-uursprogramma's' FC Godenzonen, De Vooravond, Awick en De Republiek geschrapt als de gemeente extra…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dat schrijft volgens de ondernemingsraad van AT5 hoofdredacteur Erik van Zwam in een brief aan zijn personeel. Van Zwam zelf wil alleen aan Het Parool bevestigen dat de op locatie gemaakte en dus dure Vooravond gaat verdwijnen.

related partner content for mobile comes here

Het stadsbestuur heeft voor AT5 volgend jaar nog maar 1,4 miljoen euro subsidie over, zo'n zes ton minder dan dit jaar. Het budget van AT5 krimpt daardoor met eenderde. Dat heeft volgens Van Zwam in ieder geval tot gevolg dat van de honderd volledige banen bij de zender minimaal twintig moeten verdwijnen. De or stelt dat daarbij ook gedwongen ontslagen zullen vallen.

De or vreest voor de toekomst van AT5. ´We zijn bang in een negatieve spiraal terecht te komen', zegt voorzitter Daan Schneiders, eindredacteur bij de zender.

In 2008 moet AT5 de concurrentie aangaan met RTV Noord-Holland om de uitzendconcessie van de provincie Noord-Holland met bijbehorende miljoenensubsidie. Volgens de or van AT5 maakt de stadzender geen schijn van kans als de gemeente niet alsnog besluit er veel geld in te stoppen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in